Skip to content

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

Paula Straszewska

Paula Straszewska

Paula STRASZEWSKA

Projekt Manager

Paula w kancelarii zajmuje się obszarem marketingu i sprzedaży. Do jej zadań należy m.in. prowadzenie prawidłowej komunikacji w Mediach Społecznościowych zgodnie z ustalonymi standardami. Sprawuje też pieczę nad wewnętrznymi projektami prawników oraz dba o zewnętrzny wizerunek kancelarii szerząc z pomocą innych współpracowników komunikację Skracamy Dystans.

Swoje doświadczenie zawdzięcza jednej z większych korporacji z branży alkoholowej w Polsce, gdzie pracowała na stanowisku młodszego specjalisty ds. marketingu. Odpowiadała wtedy m.in. za organizację eventów otwarcia nowych sklepów na terenie całej Polski, ale też miała realny wpływ na wygląd tych sklepów wewnątrz.

Paula jest dynamiczną osobą zawsze gotową do działania. Realizuje postawione cele i dodaje od siebie nieco kreatywności.

Paula jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończyła na I stopniu Ekonomię „strategie biznesowe i polityka gospodarcza w warunkach globalizacji” oraz na II stopniu Zarządzanie na kierunku „handel i marketing” z czego uzyskała tytuł magistra.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl