Skip to content

PRAWO NIEMIECKIE

-specjalizacje-

Kancelarię Meissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp. k. wyróżnia świadczenie kompleksowej pomocy prawnej klientom zarówno w Niemczech jak i w Polsce. Oferujemy obsługę prawną dla przedsiębiorców po obu stronach Odry, szczególnie w sprawach związanych z polsko-niemieckim obrotem gospodarczym.

Z uwagi na zdobyte do tej pory doświadczenie na rynku niemieckim i polskim jesteśmy w stanie uwzględnić w oferowanych przez nas usługach nie tylko aspekty prawne, lecz także podatkowe i księgowe. 

Pomagamy kompleksowo w rozpoczęciu działalności gospodarczej na terenie Niemiec (począwszy od pomocy przy ustaleniu siedziby, najmie lokalu, negocjacjach z dostawcami; przez rejestrację działalności, bieżącą obsługę prawną, na wsparciu w sprawach  związanych z podatkami i księgowością kończąc). Kancelaria pomaga swoim klientom również przy okazji negocjacji umów, a także reprezentuje ich w sporach sądowych przed niemieckimi sądami i organami. Nasi adwokaci posiadają bogate doświadczenie w sprawach dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji, nienależytego wykonania umowy oraz windykacji niemieckich kontrahentów, w tym postępowaniach upadłościowych.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl