Skip to content

DOŁĄCZ DO NAS!

Stawiasz pierwsze kroki w świecie prawa i szukasz miejsca, które umożliwi Ci zdobywanie doświadczenia jeszcze w trakcie studiów? A może masz już za sobą kilka lat pracy w kancelarii i chcesz się dalej rozwijać? Z wszystkich dziedzin prawa najbardziej interesuje Cię prawo nieruchomości, budowlane, sportowe lub międzynarodowe? Jeśli odpowiedzi są twierdzące trafiłeś/aś w dobre miejsce.

Poszukujemy pracowników na każdym szczeblu kariery, więc jeśli jesteś studentem, aplikantem lub zdałeś/aś egzamin zawodowy w przeciągu ostatnich kilku lat i czujesz, że to odpowiedni moment aby dołączyć do młodego zespołu doświadczonych specjalistów, chętnie się z Tobą skontaktujemy i omówimy możliwości współpracy.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

 • doświadczenia lub zainteresowania w wiodących branżach kancelarii (międzynarodowa, deweloperska i sportowa)
 • zaangażowania,
 • dyspozycyjności,
 • chęci do rozwoju,
 • umiejętność pracy w zespole,
 • znajomości języków obcych (z naciskiem na język niemiecki).

CO OFERUJEMY?

 • osobisty rozwój zawodowy w towarzystwie radców prawnych i adwokatów,
 • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się kancelarii prawnej,
 • możliwość skonfrontowania wiedzy zdobytej na studiach z praktyką i potrzebami biznesu,
 • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
 • elastyczny grafik, uwzględniający również zajęcia na aplikacji lub studiach,
 • benefity w postaci ubezpieczenia zdrowotnego i karty Multisport.

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

PROSIMY O ZAWARCIE W CV KLAUZULI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-279), przy ul. Palacza 144, wpisanej do Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS: 0000529688, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 12 miesięcy od dnia jego otrzymania.

KLAUZULA INFORMACYJNA

 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że w związku z procesem rekrutacji, Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Meissner Kozioł Kaczmarek & Partner spółka komandytowa (ul. Palacza 144, 60-279 Poznań), zwany dalej „Administratorem”.
 2. Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a r RODO, w celu prawidłowego wykonania zawartej umowy o pracę.
 3. W związku z realizacją umowy, Administrator przetwarza następujące dane osobowe wskazane przez Pana/Panią w przesyłanym CV, w szczególności: imię i nazwisko, data urodzenia, adres miejsca zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, PESEL, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
 4. Wyłącznym odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Administrator oraz osoby upoważnione do przetwarzania danych osobowych w jego imieniu, a także podmioty, z którymi Administrator zawarł umowę o powierzeniu przetwarzania danych osobowych.
 5. Ponadto informujemy, że posiada Pani/ Pan prawo dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.
 6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Pana/ Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Wyślij CV na naszego e-maila

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl