Skip to content

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

Szymon Gulczyński

Szymon Gulczyński

Szymon GULCZYŃSKI

RADCA PRAWNY

Szymon w praktyce zawodowej koncentruje się na prawie administracyjnym, w tym prawie budowlanym, ale także na prawie cywilnym i prawie transportowym. Oprócz tego zajmuje się prawem sportowym.

Doświadczenie zawodowe zdobywał, współpracując przy obsłudze jednej z czołowych polskich uczelni technicznych, m.in. uczestnicząc w przygotowaniu postępowań przetargowych, a także ich późniejszej realizacji w zakresie inwestycji budowlanych. Obsługuje jednostki sektora finansów publicznych  oraz spółdzielni. Można powiedzieć, że pracuje na styku biznesu i samorządów. Szymon z sukcesami prowadził sprawy z zakresu naruszeń dyscypliny finansów publicznych. Prowadził  też wiele procesów oraz sporów budowlanych.

Szymon jest bardzo cierpliwym i dobrym słuchaczem, kieruje się podejściem analitycznym, dzięki czemu jego odpowiedzi są przemyślane i w punkt co wpływa na korzyść dla klientów jak i dla naszego zespołu.

Z wykształcenia Szymon jest radcą prawnym, poza ukończeniem studiów w Poznaniu studiował również na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktualnie jest członkiem rady nadzorczej spółki komunalnej zajmującej się budownictwem społecznym.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl