Skip to content

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

Zuzanna Szeląg

Zuzanna Szeląg-Bazylewicz

Zuzanna SZELĄG-BAZYLEWICZ

RADCA PRAWNY

Zuza w kancelarii zajmuje się w głównej mierze prawem cywilnym oraz handlowym, dzięki czemu wspomaga obsługiwane przez kancelarię spółki kapitałowe w bieżącej działalności. Ze względu na bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego pomaga również spółkom z kapitałem niemieckim oraz polskim podmiotom, które działają w krajach niemieckojęzycznych.

Dysponuje wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała, pracując w renomowanych poznańskich kancelariach specjalizujących się w doradztwie gospodarczym.

Dzięki wielu latom pracy jest w stanie udzielać porad w obszarze prawa gospodarczego i kontraktowego w sposób praktyczny, bo zdaje sobie sprawę, że dla klienta najważniejsze jest rozwiązanie jego problemu.

Posiada również bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w skomplikowanych postępowaniach cywilnych oraz gospodarczych. Mimo to zawsze w prosty i przystępny sposób tłumaczy klientom niuanse prawne spraw, nad którymi pracuje. Za Einsteinem zawsze powtarza, że „jeżeli nie potrafisz czegoś wytłumaczyć w prosty sposób, to sam tego do końca nie rozumiesz”.

Zuza jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego na tym samym uniwersytecie.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl