Skip to content

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

Paula Straszewska

Dominika PRZYDACZ

Dominika PRZYDACZ

MŁODSZA PRAWNICZKA

Dominika zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa sportu. Pomaga w sporządzaniu umów dla zawodników sportowych w klubach, trenerów, pracowników, zleceniobiorców i umów business to business. Poza tym wspiera kancelarię również w czynnościach sądowych, windykacyjnych, a także w sprawach związanych z obsługą spółek handlowych.

Mówiąc o doświadczeniu możemy tutaj wspomnieć o obsłudze przez Dominikę podmiotów z branży sportowej, a także o tworzeniu przez nią dokumentów po angielsku. Doświadczenie zdobyła również w zakresie ochrony danych osobowych zarówno w spółkach jak i w jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Dominika jest bardzo komunikatywna i zawsze dopytuje o potrzeby klientów w konkretnych sprawach. Poza tym jest bardzo chwalona za swoją merytoryczną analizę spraw.

„Do każdego problemu trzeba podejść inaczej, ponieważ każdy problem ma inny stan faktyczny, a każdy klient ma inne oczekiwania.”

Dominika jest studentką V roku prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W swojej pracy magisterskiej podejmuje tematykę taksonomii Unii Europejskiej oraz regulacji ESG w kontekście ich wpływu na ograniczanie zjawiska greenwashingu. Podczas studiów odbyła również wymianę studencką w ramach programu Erasmus+ dzięki czemu miała możliwość studiowania na University of Cyprus w Nikozji.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl