Skip to content

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

Jakub MALINOWSKI

RADCA PRAWNY 

Jakub specjalizuje się w sporach sądowych – cywilnych, gospodarczych oraz pracowniczych. Posiada 15-letnie doświadczenie w branży. Był pełnomocnikiem w bardzo wielu sprawach – ponad tysiącu, i reprezentował swoich klientów w całej Polsce również przed Sądem Najwyższym. W ramach współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi z Warszawy i Poznania doradzał dużym podmiotom gospodarczym – firmom o ogólnopolskim zasięgu, będącym liderami w swoich branżach. Pracował również jako prawnik wewnętrzny. Kancelarię wspiera zarówno w zakresie sporów sądowych jak i w prawie nieruchomości i prawie budowlanym. Poza reprezentowaniem zarówno dużych deweloperów jak i średnich i małych podmiotów ma również doświadczenie w przygotowywaniu i negocjowaniu umów o roboty budowlane.

Kuba jest propagatorem prostej ale skutecznej komunikacji zarówno z Sądem jak i z klientami, partnerami czy współpracownikami.

„Trzeba być lubianym, aby wygrywać” – to zasada, która sprawdza się również w sporach. W komunikacji z sądem staram się mówić i pisać w taki sposób, by mieć pewność, że moja argumentacja przykuje uwagę i ostatecznie wygra serca i umysły składu orzekającego.

Kuba ukończył studia na wydziale prawa UAM, aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu oraz studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl