Skip to content

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

Julia Flechner

Julia Flechner vel Feichner

j.flechner@mkpartner.com.pl

Julia FLECHNER vel FEICHNER

PRAWNIK

Julia doradza Klientom w sprawach z zakresu prawa pracy oraz szeroko pojętego prawa cywilnego. Ponadto wspiera Kancelarię w czynnościach sądowych – zwłaszcza w sprawach windykacyjnych – a także w sprawach związanych z obsługą spółek handlowych. Posiada bogate doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy. Doradza pracodawcom w utrzymywaniu poprawnych stosunków z przedstawicielami pracowników oraz związkami zawodowymi. Doświadczenie zawodowe zdobywała praktykując w poznańskich kancelariach specjalizujących się w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego. Posługuje się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym oraz językiem hiszpańskim w stopniu podstawowym.

Julia jest osobą komunikatywną i rzetelną, zawsze stara się wesprzeć Klienta i zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa poprzez kompleksową obsługę i poznanie wszelkich jego obaw.

Julia ukończyła prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie pod kierunkiem prof. Adama Olejniczaka obroniła pracę magisterską na temat charakteru prawnego umowy franchisingu. Celem poszerzenia swoich kompetencji w wyżej wymienionych obszarach, odbywa studia podyplomowe z zakresu rozliczeń kadrowo płacowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl