Skip to content

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

Mateusz WITKOWSKI

APLIKANT RADCOWSKI

Mateusz swoją pracą w kancelarii intensywnie wspiera dział sportu i to głównie w tym zakresie działa.

Poza prawem sportowym zajmuje się sprawami cywilnymi i gospodarczymi. Doświadczenie zawodowe zdobywał w poznańsko-warszawskiej kancelarii radców prawnych i doradców restrukturyzacyjnych, jednak od dłuższego czasu jest związany z MKK i to tutaj rozwija swoje zainteresowania. W MKK miał jak dotąd okazję zajmować się obsługą prawną aż trzech klubów piłkarskich uczestniczących w rozgrywkach Ekstraklasy. Współpracuje także z PZPN oraz WZPN, będąc członkiem Komisji Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego oraz Związkowej Komisji Odwoławczej.

Jego doświadczenie obejmuje także obsługę profesjonalnej ligi piłkarskiej, postępowania przed organami jurysdykcyjnymi i dyscyplinarnymi polskich związków sportowych i europejskich oraz światowych federacji sportowych. Przeprowadzał także transfery zawodników, a sporządzanie kontraktów zawodników i umów sponsorskich to dla niego codzienność. Jego umiejętności prawnicze pomagały także rozwiązywać problemy klientów uczestniczących w innych dyscyplinach sportowych, w tym w siatkówce, koszykówce, sportach walki, futbolu amerykańskim, czy nawet esporcie.

Mateusz jest osobą, która – jak to w sporcie – działa szybko, a przy tym odpowiedzialnie i jakościowo. Jest błyskotliwy i nieszablonowy, z czego korzystają zarówno klienci jak i my sami – zorganizował dla nas teleturniej, dzięki, któremu wszyscy współpracownicy i partnerzy mogli się jeszcze lepiej poznać.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl